XXI Memoriał Ottona Weilanda
Charzykowy - regaty 1,6 w gr. OPP B

Formularz zgłoszeniowy | Lista uczestników

305 registered

Sail Class Name Club
1 POL 1983 OPTIMIST B Oliwier Kuźma MKŻR MARINA HOTELE
2 POL 1404 OPTIMIST B Tymoteusz Bajko MKŻR MARINA HOTELE
3 POL 3007 OPTIMIST B Jakub Rozwadowski SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
4 POL 3011 OPTIMIST B Jan Fabrowski SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
5 POL 3008 OPTIMIST B Tytus Szymborski SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
6 POL 1754 OPTIMIST B Michał Szklarz KS DOBRA MARINA
7 POL 1423 OPTIMIST B Mateusz Kluczka UKS OPTI ODRA WROCŁAW
8 POL 20 OPTIMIST B Dawid Tymecki MUKŻ BAŁTYK MIELNO
9 POL 935 OPTIMIST B Patrycja Chiniewicz MUKŻ BAŁTYK MIELNO
10 POL 550 OPTIMIST B Marcel Wieliński LKS CHARZYKOWY
11 POL 4821 OPTIMIST B Paweł Kolinski LKS CHARZYKOWY
12 POL 1222 OPTIMIST B Jan Kisielewicz WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
13 POL 9 OPTIMIST B Alicja Siputa WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
14 POL 222 OPTIMIST B Szymon Wójcik WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
15 POL 745 OPTIMIST B Nikolas Głowacki WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
16 POL 2101 OPTIMIST B Mikołaj Bazyli KSW Baltic
17 POL 1262 OPTIMIST B Wiktoria Hlawaty MKŻ OPTI
18 POL 1822 OPTIMIST B Jakub Marciniak KSW BALTIC
19 POL 1805 OPTIMIST B Michał Jaroszek KSW BALTIC
20 POL 2 OPTIMIST B Agata Targowska OPTI CWM Gdynia
21 POL 1961 OPTIMIST B Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA
22 POL 777 OPTIMIST B August Sobczak MKS Dwójka Warszawa
23 POL 1276 OPTIMIST B Agata Nadolna OPTI CWM Gdynia
24 POL 2032 OPTIMIST B Antonina Zagórska GKŻ GDAŃSK
25 POL 1775 OPTIMIST B Sonia Zagórska GKŻ GDAŃSK
26 POL 325 OPTIMIST B Iwo Bojarski OPTI CWM Gdynia
27 POL 1541 OPTIMIST B Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA
28 POL 1290 OPTIMIST B Ida Kocięda OPTI CWM GDYNIA
29 POL 1300 OPTIMIST B Natasza Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
30 POL 1288 OPTIMIST B Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia
31 POL 3012 OPTIMIST B Wiktor Sebastiański SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
32 POL 272 OPTIMIST B Bartek Pluta SEJK POGOŃ SZCZECIN
33 POL 92 OPTIMIST B Zofia Wołosz SEJK POGOŃ SZCZECIN
34 POL 928 OPTIMIST B Lidia Łagodzińska SEJK POGOŃ SZCZECIN
35 POL 1322 OPTIMIST B Karol Rak SEJK POGOŃ SZCZECIN
36 POL 1490 OPTIMIST B Szymon Góralski SEJK POGOŃ SZCZECIN
37 POL 1354 OPTIMIST B Martyna Żydzis KS AZS AWFiS Gdańsk
38 POL 14821 OPTIMIST B Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
39 POL 1351 OPTIMIST B Lena Murach KS AZS AWFIS GDAŃSK
40 POL 1344 OPTIMIST B Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK
41 POL 817 OPTIMIST B Amelia Rasz KS AZS AWFIS GDAŃSK
42 POL 1753 OPTIMIST B Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
43 POL 1817 OPTIMIST B Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK
44 POL 17571 OPTIMIST B Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK
45 POL 1356 OPTIMIST B Danuta Wilska KS AZS AWFIS GDAŃSK
46 POL 1943 OPTIMIST B Wiktor Łasak UKŻ LAMELKA
47 POL 4206 OPTIMIST B Małgorzata Kwaśniewska SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
48 POL 922 OPTIMIST B Jakub Podgórny KSCŻ SZCZECIN
49 POL 1513 OPTIMIST B Szymon Ząbek KSCŻ SZCZECIN
50 POL 1507 OPTIMIST B Tomasz Obecny KSCŻ SZCZECIN
51 POL 5119 OPTIMIST B Kajetan Kaska KSCŻ SZCZECIN
52 POL 1506 OPTIMIST B Mateusz Hrymajło KSCŻ SZCZECIN
53 POL 1960 OPTIMIST B Miłosz Samek KSCŻ SZCZECIN
54 POL 1209 OPTIMIST B Wanda Szylińska KSCŻ SZCZECIN
55 POL 1893 OPTIMIST B Maciej Chybiński UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
56 POL 4112 OPTIMIST B Jan Zamojski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
57 POL 1861 OPTIMIST B Sebastian Kaczanowski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
58 POL 1153 OPTIMIST B Mateusz Balicki UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
59 POL 1421 OPTIMIST B Filip Nosol UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
60 POL 137 OPTIMIST B Gracjan Niczyj UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
61 POL 1751 OPTIMIST B Jacek Kalinowski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
62 POL 1593 OPTIMIST B Rafał Balicki UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
63 POL 396 OPTIMIST B Paweł Romanowicz UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
64 POL 1137 OPTIMIST B Marianna Gębicka MKS DWÓJKA WASZAWA
65 POL 1829 OPTIMIST B Stanisław Wojda JKW POZNAŃ
66 POL 310 OPTIMIST B Jan Kubiak CHKZ CHOJNICE
67 POL 447 OPTIMIST B Zofia Pradzynska Chkz Chojnice
68 POL 1788 OPTIMIST B Antoni Kiliszek MKS DWÓJKA WARSZAWA
69 POL 2206 OPTIMIST B HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa
70 POL 1851 OPTIMIST B Patrycja Kurpiewska MKS DWÓJKA WARSZAWA
71 POL 2005 OPTIMIST B Michał Kuczmarski MKS DWÓJKA WARSZAWA
72 POL 1988 OPTIMIST B Michalina Pawelczyk MKS DWÓJKA WARSZAWA
73 POL 1139 OPTIMIST B Szymon Rozum MKS DWÓJKA WARSZAWA
74 POL 263 OPTIMIST B Hubert Adamów KS DOBRA MARINA
75 POL 5 OPTIMIST B Jan Borowiak KS DOBRA MARINA
76 POL 1111 OPTIMIST B Bartosz Baczmaga KS DOBRA MARINA
77 POL 0 OPTIMIST B Michał Szklarz KS Dobra Marina
78 UKS 91 OPTIMIST B Nikodem Bonk MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
79 POL 1353 OPTIMIST B Aleksandra Piątkowska MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
80 POL 1288 OPTIMIST B Amelia Tram MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
81 POL 1857 OPTIMIST B Szymon Szykowny MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
82 POL 1114 OPTIMIST B Jakub Hippler MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
83 POL 8455 OPTIMIST B Bogna Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
84 POL 1245 OPTIMIST B Hanna Słyk KS SPÓJNIA WARSZAWA
85 POL 1765 OPTIMIST B Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA
86 POL 860 OPTIMIST B Adam Słodownik UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
87 POL 1436 OPTIMIST B Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
88 POL 1387 OPTIMIST B Michał Krzemiński UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
89 POL 11758 OPTIMIST B Magda Rejniak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
90 POL 1517 OPTIMIST B Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
91 POL 1186 OPTIMIST B Michał Paciorek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
92 POL 1872 OPTIMIST B Rafał Krężołek JACHT KLUB KOSZALIN
93 POL 1238 OPTIMIST B Łukasz Kuik Jacht Klub Koszalin
94 POL 1237 OPTIMIST B Marcin Staniewicz JACHT KLUB KOSZALIN
95 POL 1559 OPTIMIST B Jan Suchocki MKŻ ARKA GDYNIA
96 POL 2082 OPTIMIST A Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia
97 POL 1578 OPTIMIST B Marta Richert MKŻ ARKA GDYNIA
98 POL 1878 OPTIMIST A Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia
99 POL 1939 OPTIMIST B Igor Rudek MKŻ ARKA GDYNIA
100 POL 1328 OPTIMIST B Gracjan Kaczmarski MKŻ ARKA GDYNIA
101 POL 1702 OPTIMIST B Eryk Rózga MKŻ ARKA GDYNIA
102 POL 1637 OPTIMIST B Aleksandra Zastawna MKŻ ARKA GDYNIA
103 POL 1876 OPTIMIST B Maja Reszka MKŻ ARKA GDYNIA
104 RUS 3339 OPTIMIST B Ivan Mikhalev UKS Pionerskiy
105 RUS 118 OPTIMIST B Artem Kornalevskiy UKS PIonerskiy
106 RUS 1301 OPTIMIST B Sergei Parfenov UKS Pionerskiy
107 POL 175 OPTIMIST B Alicja Dampc CHKZ CHOJNICE
108 POL 1757 OPTIMIST B Tadeusz Wiatrowski CHKZ CHOJNICE
109 POL 1066 OPTIMIST B Franciszek Kosecki CHKZ CHOJNICE
110 POL 13 OPTIMIST B Borys Matysiak CHKZ CHOJNICE
111 POL 158 OPTIMIST B Igor Pawlowski CHKZ CHOJNICE
112 POL 758 OPTIMIST B January Szczukowski CHKZ CHOJNICE
113 POL 1069 OPTIMIST B Tymon Wiatrowski CHKŻ CHOJNICE
114 POL 1072 OPTIMIST B Arkadiusz Beska CHKŻ CHOJNICE
115 POL 1071 OPTIMIST B Krzysztof Szczodrowski CHKŻ CHOJNICE
116 POL 1653 OPTIMIST B Adam Cieminski Chkż Chojnice
117 POL 1758 OPTIMIST B Jeremi Szczukowski CHKŻ CHOJNICE
118 POL 1549 OPTIMIST B Michał Urbaniak CHKŻ CHOJNICE
119 POL 1070 OPTIMIST B Maksymilian Kabat CHKŻ CHOJNICE
120 POL 1373 OPTIMIST B Wiktor Pawłowski CHKŻ CHOJNICE
121 POL 1758 OPTIMIST B Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
122 POL 1891 OPTIMIST A Marcel Montrymowicz CHKŻ CHOJNICE
123 POL 1991 OPTIMIST A Klara Sobczak CHKŻ Chojnice
124 POL 1949 OPTIMIST A Laura Szulc CHKŻ CHOJNICE
125 POL 1302 OPTIMIST A Jan Krawczyk CHKŻ CHOJNICE
126 POL 1891 OPTIMIST A Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
127 POL 1260 OPTIMIST A Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice
128 POL 1373 OPTIMIST A Kacper Żywiczka CHKŻ CHOJNICE
129 POL 1220 OPTIMIST B Maciej Ilnicki CHKŻ CHOJNICE
130 POL 1950 OPTIMIST A Patryk Kosmalski CHKŻ CHOJNICE
131 POL 163 OPTIMIST B Illya Zaradny PKM LOK POZNAŃ
132 POL 39 OPTIMIST B Andrzej Nycz PKM LOK POZNAŃ
133 POL 1399 OPTIMIST B Maria Nycz PKM LOK POZNAŃ
134 POL 143 OPTIMIST B Jerzy Gałęza PKM LOK POZNAŃ
135 POL 2205 OPTIMIST B Piotr Vogel PKM LOK POZNAŃ
136 POL 1439 OPTIMIST B Paweł Sikora PKM LOK POZNAŃ
137 POL 1268 OPTIMIST B Jan Kamieński PKM LOK POZNAŃ
138 POL 2555 OPTIMIST B Jan Sawicki PKM LOK POZNAŃ
139 POL 1438 OPTIMIST B Dobromir Sokołowski JKW Poznań
140 POL 1638 OPTIMIST B Stanisław Radojewski JKW POZNAN
141 POL 1089 OPTIMIST B Jakub Zakrzewski JKW Poznań
142 POL 978 OPTIMIST B Artur Zakrzewski JKW Poznań
143 POL 927 OPTIMIST B Hugo Marciniak JKW Poznań
144 POL 1645 OPTIMIST B Michał Biedalak JKW POZNAŃ
145 POL 146 OPTIMIST B Wojciech Stefaniak ŻMKS POZNAŃ
146 POL 938 OPTIMIST B Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań
147 POL 1224 OPTIMIST B Michał Grzesiek ŻMKS POZNAŃ
148 POL 1283 OPTIMIST B Jan Ptasiński ŻMKS Poznań
149 POL 1870 OPTIMIST B Teodor Kasprzyk ŻMKS POZNAŃ
150 POL 1240 OPTIMIST B Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań
151 POL 1278 OPTIMIST B Adam Cwojdziński ŻMKS POZNAŃ
152 POL 187 OPTIMIST B Teresa Zawal ŻMKS Poznań
153 POL 1474 OPTIMIST B Agnieszka Jankowiak ŻMKS POZNAŃ
154 POL 2040 OPTIMIST B Zofia Kucharska YKP GDYNIA
155 POL 1862 OPTIMIST B Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA
156 POL 1835 OPTIMIST B Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA
157 POL 1927 OPTIMIST B Mikołaj Czałbowski YKP GDYNIA
158 POL 2112 OPTIMIST B Jerzy Sukow YKP Gdynia
159 POL 1446 OPTIMIST B Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
160 POL 1926 OPTIMIST B Miłosz Michalak YKP GDYNIA
161 POL 2108 OPTIMIST B Julia Wróblewska YKP Gdynia
162 POL 1701 OPTIMIST B Max Berliński YKP GDYNIA
163 POL 2002 OPTIMIST B Robert Berliński YKP GDYNIA
164 POL 1667 OPTIMIST B Marcel Bisewski YKP GDYNIA
165 POL 1452 OPTIMIST B Antonina Ołowiak YKP GDYNIA
166 POL 1799 OPTIMIST B Iwo Reński YKP Gdynia
167 POL 1812 OPTIMIST B Matteo Rastelli YKP Gdynia
168 POL 1819 OPTIMIST B Paweł Piankowski YKP GDYNIA
169 POL 1602 OPTIMIST B Jakub Szmagliński YKP Gdynia
170 POL 1865 OPTIMIST B Paulina Rutkowska YKP GDYNIA
171 POL 1925 OPTIMIST B Alicja Wróblewska YKP Gdynia
172 POL 1159 OPTIMIST B Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA
173 POL 1443 OPTIMIST B Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA
174 POL 1561 OPTIMIST B Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA
175 POL 1657 OPTIMIST B Zofia Szcześniak KS ZJEDNOCZENI
176 POL 165 OPTIMIST B Stanisław Chilewski KS ZJEDNOCZENI
177 POL 2102 OPTIMIST B Adam Turczynowicz K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
178 POL 1378 OPTIMIST B Franciszek Siwek K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
179 POL 2027 OPTIMIST B Filip Olszewski K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
180 POL 1892 OPTIMIST B Jan Karnowski K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
181 POL 1334 OPTIMIST B Kacper Hodun K.S Spójnia - WARSZAWA
182 POL 1244 OPTIMIST B Oskar Hawliczek K.S Spójnia - WARSZAWA
183 POL 1332 OPTIMIST B Gabriela Fajdasz K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
184 POL 2200 OPTIMIST B Kaja Śledzińska K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
185 POL 878 OPTIMIST B Maja Kwiek WTW Warszawa
186 POL 1201 OPTIMIST B Krzysztof Ciborowski WTW WARSZAWA
187 POL 1888 OPTIMIST B Joanna Dyja WTW WARSZAWA
188 POL 2107 OPTIMIST B Marta Piotrowska WTW WARSZAWA
189 POL 1518 OPTIMIST B Klara Piotrowska WTW WARSZAWA
190 POL 879 OPTIMIST B Igor Grzelak WTW WARSZAWA
191 POL 2016 OPTIMIST B Malina Pietrzak WTW WARSZAWA
192 POL 1768 OPTIMIST B Bruno Herman WTW WARSZAWA
193 POL 1798 OPTIMIST B Hanna Ługowska WTW WARSZAWA
194 CZE 797 OPTIMIST A KLÁRA HIMMELOVÁ YC NECHRANICE
195 CZE 810 OPTIMIST A JIŘÍ HIMMEL YC NECHRANICE
196 POL 2119 OPTIMIST B Aleksander Bury UKS BRYG WROCŁAW
197 POL 1760 OPTIMIST B Max Niziałkowski UKS BRYG WROCŁAW
198 POL 1312 OPTIMIST B Michalina Maciejak UKS BRYG WROCŁAW
199 POL 1138 OPTIMIST B Michał Kuchtyn UKS BRYG WROCŁAW
200 POL 878 OPTIMIST B Maja Kwiek WTW WARSZAWA
201 POL 1594 OPTIMIST B Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA
202 POL 2034 OPTIMIST B Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
203 POL 2041 OPTIMIST B Filip Jarosiewicz OPTI CWM GDYNIA
204 POL 2403 OPTIMIST B Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA
205 POL 2036 OPTIMIST B Natalia Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
206 POL 203 OPTIMIST B Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA
207 POL 1292 OPTIMIST B Jakub Pietrzak OPTI CWM GDYNIA
208 POL 175 OPTIMIST B Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
209 POL 1998 OPTIMIST B Aleksandra Szulska OPTI CWM GDYNIA
210 POL 1603 OPTIMIST B Krzysztof Bruski OPTI CWM GDYNIA
211 POL 2037 OPTIMIST B Hanna Węsierska OPTI CWM GDYNIA
212 POL 2031 OPTIMIST B Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
213 POL 1700 OPTIMIST B Natalia Kilar UKS NAVIGO SOPOT
214 POL 1596 OPTIMIST B Zuzanna Tomaszewska UKS NAVIGO SOPOT
215 POL 1704 OPTIMIST B Franciszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT
216 POL 18 OPTIMIST B Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT
217 POL 1548 OPTIMIST B Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT
218 POL 2918 OPTIMIST B Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT
219 POL 4485 OPTIMIST B Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT
220 POL 125 OPTIMIST B Franciszek Thomas UKS NAVIGO SOPOT
221 POL 1403 OPTIMIST B Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT
222 POL 3010 OPTIMIST B Jakub Bućkowski UKS NAVIGO SOPOT
223 POL 1672 OPTIMIST B Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT
224 POL 1776 OPTIMIST B Michał Maziarka UKS NAVIGO SOPOT
225 POL 3002 OPTIMIST B Maria Retecka UKS NAVIGO SOPOT
226 POL 1600 OPTIMIST B Radosław Parzych BAZA Mrągowo
227 POL 1947 OPTIMIST A Agnieszka Pawłowska CHKŻ CHOJNICE
228 POL 2008 OPTIMIST B Maciej Kasprzak SSW MOs Iława
229 POL 1001 OPTIMIST B Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
230 POL 1319 OPTIMIST B Jan Klinicki SSW MOS Iława
231 POL 1482 OPTIMIST B Roch Dmuchowski SSW MOS Iława
232 POL 951 OPTIMIST B Jakub Kreft KŻ VI-King Człuchów
233 POL 244 OPTIMIST B Jan Macugowski KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
234 POL 1629 OPTIMIST A Żaneta Bonin KŻ VI-King Człuchów
235 POL 1414 OPTIMIST A Bartosz Bojarski KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
236 POL 950 OPTIMIST B Wojciech Bąk KŻ VI-KING Człuchów
237 POL 13191 OPTIMIST B Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
238 POL 9 OPTIMIST B Hanna Borkowska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
239 POL 1361 OPTIMIST B Kacper Karbownik MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
240 POL 1361 OPTIMIST B Lena Cituk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
241 POL 1362 OPTIMIST B Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
242 POL 1364 OPTIMIST B Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
243 POL 2605 OPTIMIST B Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
244 POL 1365 OPTIMIST B Oliwia Siedlecka MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
245 POL 1887 OPTIMIST B Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
246 POL 1828 OPTIMIST B Martyna Molus TKŻ TORUŃ
247 POL 226 OPTIMIST B Witold Jarecki TKŻ Toruń
248 POL 1919 OPTIMIST B Jan Lemański TKŻ Toruń
249 POL 1823 OPTIMIST B Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ
250 POL 1141 OPTIMIST B Tola Szukaj TKŻ Toruń
251 POL 1671 OPTIMIST B Antoni Osiński TKŻ TORUŃ
252 POL 1141 OPTIMIST B Antonina Kurasz TKŻ Toruń
253 POL 2586 OPTIMIST B Aleksandra Mańkowska TKŻ TORUŃ
254 POL 1226 OPTIMIST B Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ
255 POL 1981 OPTIMIST B Oliwia Dróżyńska TKŻ TORUŃ
256 POL 1985 OPTIMIST A Korneliusz Dębiak TKŻ TORUŃ
257 POL 1026 OPTIMIST B Jakub Gil TKŻ TORUŃ
258 POL 1271 OPTIMIST B Sara Wiśniewska TKŻ TORUŃ
259 POL 1479 OPTIMIST B Hanna Sadecka TKŻ Toruń
260 POL 147 OPTIMIST B Agata Koropecka YK Stal Gdynia
261 POL 1904 OPTIMIST B Igor Wójcik YK STAL GDYNIA
262 POL 2117 OPTIMIST B Alicja Tutkowska YK Stal Gdynia
263 POL 1396 OPTIMIST B Mateusz Gąsiorowski YK Stal Gdynia
264 POL 1619 OPTIMIST A Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia
265 POL 349 OPTIMIST B Filip Bil YK Stal Gdynia
266 POL 585 OPTIMIST B Michał Trafalski YK Stal Gdynia
267 POL 1803 OPTIMIST B Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia
268 POL 1940 OPTIMIST A Kacper Worek YK Stal Gdynia
269 POL 1963 OPTIMIST A Anna Januszewska YK Stal Gdynia
270 POL 1523 OPTIMIST B Olga Wietek YK Stal Gdynia
271 POL 77 OPTIMIST B Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW
272 POL 1883 OPTIMIST B Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW
273 POL 4 OPTIMIST B Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW
274 POL 1 OPTIMIST B Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW
275 POL 186 OPTIMIST B Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW
276 POL 270 OPTIMIST B Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
277 POL 1708 OPTIMIST B Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW
278 POL 1285 OPTIMIST B Justyna Jurkowska MKŻ ŻNIN
279 POL 1016 OPTIMIST B Zuzanna Zielińska MKŻ ŻNIN
280 POL 1772 OPTIMIST B Angela Zubel MKŻ ŻNIN
281 POL 1376 OPTIMIST B Matylda Brelińska MKŻ ŻNIN
282 POL 7521 OPTIMIST B Marcel Rumiński MKŻ ŻNIN
283 POL 2625 OPTIMIST B Kornelia Dobaczewska MKŻ ŻNIN
284 POL 1735 OPTIMIST B Filip Kurczewski MKŻ ŻNIN
285 POL 2634 OPTIMIST A Dominik Popielarz MKŻ ŻNIN
286 POL 1752 OPTIMIST B Jakub Korga MKŻ ŻNIN
287 POL 1550 OPTIMIST B Antoni Szyca LKS CHARZYKOWY
288 POL 723 OPTIMIST B Jakub Szczepański LKS CHARZYKOWY
289 POL 1585 OPTIMIST B Mateusz Grabowski LKS Charzykowy
290 POL 1930 OPTIMIST A Barbara Mindak LKS Charzykowy
291 POL 1018 OPTIMIST B Antoni Lipiński LKS CHARZYKOWY
292 POL 333 OPTIMIST B Michał Skawiński Ps. Kornik WTW WARSZAWA
293 POL 62 OPTIMIST B Igor Świątkowski AZS Poznań
294 POL 140 OPTIMIST B Mikołaj Mataczyński AZS Poznań
295 POL 1228 OPTIMIST B Olga Kanikowska AZS POZNAŃ
296 POL 95 OPTIMIST B Matylda Młodzianowska AZS Poznań
297 POL 139 OPTIMIST B Cezary Popielski AZS POZNAŃ
298 POL 1229 OPTIMIST B Zofia Pospieszna AZS POZNAŃ
299 POL 157 OPTIMIST B Alicja Przybyłek AZS POZNAŃ
300 POL 920 OPTIMIST B Maksymilian Kruczyński AZS POZNAŃ
301 POL 958 OPTIMIST B Alicja Koczorowska AZS POZNAŃ
302 POL 1574 OPTIMIST B Sarah Goetz AZS Poznań
303 POL 991 OPTIMIST B Karolina Gajdzińska AZS POZNAŃ
304 POL 1140 OPTIMIST B Aleksandra Borucka AZS POZNAŃ
305 POL 1497 OPTIMIST B Wiktor Borkowski AZS POZNAŃ
Sailingnet Logo