Formularz zgłoszeniowy | Lista uczestników

41 registered

Sail Class Name Club
1 POL 1308 OPTIMIST B JULJA SZYMCZAK MKS DWÓJKA WARSZAWA
2 POL 68 OPTIMIST B MAGDALENA GUSZCZA MKS DWŤJKA WARSZAWA
3 POL 143 OPTIMIST B ZUZANNA GDOWSKA MKS DWÓJKA WARSZAWA
4 POL 1707 OPTIMIST B Krzysztof Ubysz KS AQUA Włocławek
5 POL 1808 OPTIMIST B Katia Towiańska KS AQUA Włocławek
6 POL 1380 OPTIMIST B Maciek Augustyniak KS AQUA Włocławek
7 POL 991 OPTIMIST B Kuba Jabłoński KS AQUA Włocławek
8 POL 1131 OPTIMIST B Tymon Bieniecki KS AQUA Włocławek
9 POL 1375 OPTIMIST B Michał Gabrysiak KS AQUA Włocławek
10 POL 1787 OPTIMIST A Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa
11 POL 1518 OPTIMIST A Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa
12 POL 950 OPTIMIST B Krystyna Szpor WTW Warszawa
13 POL 1137 OPTIMIST B DOMINIKA RASZKA MKS DWÓJKA WARSZAWA
14 POL 1768 OPTIMIST B MACIEJ SCHIELE MKS DWÓJKA WARSZAWA
15 POL 1136 OPTIMIST B ZOFIA KORSAK MKS DWÓJKA WARSZAWA
16 POL 1988 OPTIMIST B Michalina Pawelczyk MKS Dwójka Warszawa
17 POL 1389 OPTIMIST B Natalia Ciszek MKS DWÓJKA WARSZAWA
18 POL 1988 OPTIMIST A ŁUKASZ MACHOWSKI MKS DWÓJKA WARSZAWa
19 POL 1988 OPTIMIST A PRZEMYSŁAW MACHOWSKI MKS Dwójka Warszawa
20 POL 296 OPTIMIST B Jan Pasiuk Baza Mrągowo
21 POL 1747 OPTIMIST A Juliusz Hebel BAZA Mrągowo
22 POL 1936 OPTIMIST A Mateusz Gigielewicz BAZA Mrągowo
23 POL 1600 OPTIMIST B Laura Banach Klub Sportowy "Baza Mrągowo"
24 POL 1297 OPTIMIST A Cezary Sternicki BAZA Mrągowo
25 POL 1296 OPTIMIST A Mikołaj Merkler BAZA Mrągowo
26 POL 1391 OPTIMIST A Julia Jędrasik BAZA Mrągowo
27 POL 3 OPTIMIST C Kacper Dutkalski K.S. "Spójnia-Warszawa"
28 POL 16 OPTIMIST C Mateusz Dobrzyński K.S. "Spójnia-Warszawa"
29 POL 19 OPTIMIST C Adam Turczynowicz K.S. "Spójnia-Warszawa"
30 POL 13 OPTIMIST C Jan Turczynowicz K.S. "Spójnia-Warszawa"
31 POL 15 OPTIMIST C Ignacy Oźminkowski K.S. "Spójnia-Warszawa"
32 POL 20 OPTIMIST C Sebastian Ignaczewski K.S. "Spójnia-Warszawa"
33 POL 17 OPTIMIST C Dominika Fajdasz K.S. "Spójnia-Warszawa"
34 POL 6 OPTIMIST C Natalia Deja K.S. "Spójnia-Warszawa"
35 POL 2 OPTIMIST C Bianka Śledzińska K. S. "Spójnia-Warszawa"
36 POL 65 OPTIMIST B Mikołaj Stryjek UKS SZKWAŁ Legionowo
37 POL 1517 OPTIMIST B Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ Legionowo
38 POL 870 OPTIMIST B Miłosz Małek UKS SZKWAŁ Legionowo
39 POL 1780 OPTIMIST A Antoni Sapijaszko Klub Sportowy Spójnia Warszawa
40 POL 2048 OPTIMIST A Gabriela Kulka Klub Sportowy Spójnia Warszawa
41 POL 1791 OPTIMIST A Gabriela Czapska Klub Sportowy Spójnia Warszawa
Sailingnet Logo